KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 15186084

nr 1518 6084

Pastell

Edvin Axelsson. Signerad, daterad 1970, "vårvinter Vasastrand, Örebro", 47x63, yttermått inklusive ram: 67x82 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 30 januari 2023
kl 18:33:18

25/1 18:31:57 1      Vinnande bud
25/1 18:36:13 1      justering av budtak