KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 15186084
nr 1518 6084
Pastell
Edvin Axelsson. Signerad, daterad 1970, "vårvinter Vasastrand, Örebro", 47x63, yttermått inklusive ram: 67x82 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 30 januari 2023
kl 18:33:18
25/1 18:31:57
25/1 18:36:13